Paweł Musiolik Paweł Musiolik 17.05.2018 11:26
Pokémon Let's Go! Pikachu i Pokémon Let's Go! Eevee - taki tytuł będa miały Pokemony na Switcha?
525V

Pokémon Let's Go! Pikachu i Pokémon Let's Go! Eevee - taki tytuł będa miały Pokemony na Switcha?

Pokemony na Switcha to temat, który rozpala posiadaczy tego sprzętu. Od kilku dni po Internecie krąży plotka o nowej części tej serii. Mowa o Pokémon Let's Go! Pikachu i Pokémon Let's Go! Eevee.

Pokémon Let's Go! Pikachu i Pokémon Let's Go! Eevee pojawiły się pierwszy raz w Sieci kilka dni temu za sprawą informacji z 4Chana. Anonimowa osoba podała tam informację, że Pokemony na Switcha nosić będą właśnie te tytuły, pokazując na potwierdzenie swoich informacji niewyraźny zrzut z gry oraz podając informacje o produkcji.

Pokemon GO Fest i Safari Zone wrócą w tym roku

Według tych przecieków, Pokémon Let's Go! Pikachu i Pokémon Let's Go! Eevee ma być podobno remake'iem Pokemon Yellow, wydanym w dwóch wersjach - z Pikachu i Eevee. Gra ma korzystać z silnika Pokemon Sun & Moon, zapożyczając z Pokemon Go widoczność Pokemonów na mapie. Potwierdzić ma to niewyraźny zrzut.

To podobno jest Route 21. Widać tu m.in. Magikarpia.

Przeciek mówi także o swego rodzaju integracji z Pokemon Go, o czym samo Nintendo i Niantic mówili już jakiś czas temu. Tu pytanie - dlaczego Pokemon Yellow? Gra świętuje swoje 20 urodziny we wrześniu tego roku. Wiarygodności plotki o Pokémon Let's Go! Pikachu i Pokémon Let's Go! Eevee ma nadać logotyp, który się pojawił.

Co ciekawe, domeny dla obu gier zostały zarejestrowane wczoraj przez firmę, która zajmuje się tym z ramienia Nintendo i która rezerwowała domeny internetowe dla Pokemon Sun i Moon.

Tropem, który kieruje nas na potwierdzenie tej plotki jest też aktywność szefa GameFreak, który ostatnio wrzuca sporo zdjęć maskotek Pikachu i Eevee, wydawać by się mogło, że bez powodu.

Ale wygląda na to, że powód poznaliśmy.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2018-05-16-pokemon-switch-set-in-kanto-starring-pikachu-and-eevee-leaks-suggest

Tagi: Nintendo Switch Pokemon Pokémon Let's Go! Eevee Pokémon Let's Go! Pikachu