Anna Jurak Anna Jurak 17.05.2018 10:55
Nowości oraz promocje na gadżety w PlayStation Gear
459V

Nowości oraz promocje na gadżety w PlayStation Gear

Kolekcjonerzy kubków, grafik, figurek oraz różnego rodzaju gadżetów zerknijcie jakie nowości oraz promocje czekają w  PlayStation Gear.

Na blogu PlayStation pojawiła się informacja o tym, że do PlayStation Gear zawitały nowości oraz atrakcyjne promocje. 

Wiosenna promocja Play - 4 GB mobilnego internetu za produkty Energizer

Nadeszła dobra wiadomość dla fanów figurek z serii PoP! Na stronę trafiło kolejne 6 figurek przedstawiających postacie z gry Overwatch. Kolekcję można teraz uzupełnić o Wieprza, Zarye, Mercy, Sombre, Zenyatte oraz Złomiarza:

Każda figurka kosztuje £12,99 (około 63 zł). Jedynie figurkę Wieprza kupimy nieco drożej, bo za £18,99 (około 93 zł). Nie wszyscy jednak gustują w figurkach typu Pop!. Do tej pory jedyną figurką Nendoroid na stronie była Smuga. Teraz dołączyła do niej również Mei:

Jak na nowiutkie Nendoroidy przystało, ta figurka jest droższa od wyżej przedstawionych. Za Mei zapłacimy już £54.99 (około 269 zł).

Wszystkie figurki i więcej gadżetów z gry znajdziecie pod tym linkiem - gadżety Overwatch

Kolejną nowością są gadżety związane z serią Hitman. Playstation wprowadziło je z okazji niedawnej premiery gry Hitman: Definitive Edition. A owe gadżety to czapka, koszulka, spinki do mankietów oraz krawata i 23-centymetrowa figurka PCV:

Spinki to koszt £23,99 (ok. 117 zł). Za figurkę zapłacimy £46,99 (około 230 zł). - gadżety Hitman

Jako, że nowości mamy już za sobą, to skupmy się teraz na promocjach. Taniej kupimy kubki oraz obramowane grafiki z gry Crash Bandicoot. Przedmioty zostały przecenione o 30%. Przykładowo za kubek zapłacimy ok. 35 zł zamiast wcześniejszych 44 zł. - gadżety Crash Bandicoot

Kolejne promocje dotyczą gadżetów związanych z serią Call of Duty:

Podobnie jak powyżej przecenione zostały produkty takie jak kubki oraz grafiki. Dodatkowo na stronie znajdziecie również kieliszki, za które w promocji zapłacicie £8,79 (około 43 zł). - gadżety Call of Duty

Promocje potrwają do 23 czerwca lub do wyczerpania zapasów. 

Źródło: blog.eu.playstation.com, playstation-gear.com

Tagi: Activision Blizzard Blizzard Overwatch playstation gear promocje