Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 16.05.2018 18:51
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - przywitajcie Maestro
556V

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - przywitajcie Maestro

Mamy komplet włoskich Operatorów. W nowej Operacji Para Bellum drugą nową postacią został Maestro.

W każdym sezonie Tom Clancy's Rainbow Six: Siege implementowana jest dwójka nowych Operatorów. Niedawno poznaliśmy Alibi - specjalistkę od infiltracji. Teraz Ubisoft zaprezentował nam jej długoletniego partnera występującego pod pseudonimem Maestro.

Rainbow Six Siege. Włoska Operatorka Alibi na zwiastunie

Operatorem, który dołączył do jednostki Rainbow został Adriano "Maestro" Martello. Jego głównym zadaniem jest blokowanie dostępu do kluczowych lokacji. Ponadto ma możliwość widzenia przez dym i lustra. Adriano "Maestro" Martello należy do włoskiej jednostki antyterrorystycznej Gruppo di Intervento Speciale (GIS – Specjalna Grupa Interwencyjna). Jeśli chcecie dowiedzieć się jak Ubisoft opisuje nową postać zerknijcie na poniższy opis:

Adriano Martello, najstarszy z ośmiorga rodzeństwa, dorastał w Rzymie, ale w wieku 18 lat wstąpił do Akademii Wojskowej w Modenie. Dołączył do Karabinierów i służył jako spadochroniarz zwiadu w 1. Regimencie Spadochronowym znanym jako Toskania. Po kilku udanych operacjach, za które otrzymał srebrne i złote medale za wybitną służbę, Martello zakwalifikował się do Gruppo di Intervento Speciale (Grupa Interwencji Specjalnych, G.I.S.) i wziął udział w operacji łączonych sił w Iraku, gdzie dorobił się blizny na twarzy na skutek wybuchu miny-pułapki. Następnie rozpoczął pracę prywatnego konsultanta, a jego kursy, na których uczył zaawansowanych technik zarówno jednostki z poziomu 2 i 3, jak i prywatne armie – szybko zyskały miano najlepszych szkoleń dla operatorów.

Oddział Toskania w końcu przekonał Martello do ponownego wstąpienia do wojska w celu rozbudowy jednego z oddziałów do klasyfikacji sił specjalnych poziomu 2, dzięki czemu mógł dołączyć do Tęczy w charakterze przedstawiciela sił włoskich.

Pełna prezentacja Maestra odbędzie się 20 maja o godzinie 22:30 czasu polskiego podczas finałów Pro League, które doczekają się oficjalnej transmisji.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - prezentacja Maestro

 

Źródło: Ubisoft

Tagi: rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal