Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 15.05.2018 15:58
F1 2018 zapowiedziane! Data premiery, szczegóły na temat nowości
544V

F1 2018 zapowiedziane! Data premiery, szczegóły na temat nowości

Formuła 1 nadjeżdża! Już wkrótce ukaże się kolejna odsłona serii od Codemasters Software. Za kółkiem bolidu siądziemy pod koniec wakacji.

Seria gier wyścigowych F1 jest wydawana przez Codemasters Software od 2009 roku. Premiera F1 2018 zbiegnie się z terminem belgijskiego Grand Prix na ikonicznym torze Spa-Francorchamps Circuit.

F1 2017 z aktualizacją 1.13

24 sierpnia ukaże się dziesiąta odsłona gier wyścigowych ze świata Formuły 1 od Codemasters Software - F1 2018. Najnowsza część będzie dostępna na PlayStation 4, Xbox One i PC na platformie Steam. Już wkrótce mamy poznać dokładne szczegóły odnośnie nowej gry, ale już teraz dyrektor marki, Paul Jeal zapowiedział, że gra zaoferuje m.in rozszerzony tryb kariery:

W ciągu ostatnich kilku lat mocno zaangażowaliśmy się w tworzenie bazy fanów, aby zrozumieć, co jest dla nich ważne, i nie możemy się doczekać, abyujawnić więcej szczegółów na temat funkcji, co do których jesteśmy pewni, że nasi fani je pokochają. Aby zanurzyć graczy jeszcze głębiej w świat F1 niż wcześniej, tryb kariery został dodatkowo rozszerzony, do tego powrócą wysoce pożądane funkcje.  Dodamy więcej klasycznych aut ponownie słuchając naszych fanów, którzy najbardziej chcieliby móc jeździć historycznymi samochodami F1  Poza tymi głównymi elementami mamy wiele innych wspaniałych ulepszeń, które zostaną ujawnione przed premierą gry. 

Na zakończenie otrzymaliśmy także kilka screenów ukazujących proces tworzenia gry.

 

Źródło: http://blog.codemasters.com/f1/05/make-headlines-in-f1-2018/

Tagi: Codemasters Software f1 f1 2018 formula 1 pc PlayStation 4 xbox one