Anna Jurak Anna Jurak 15.05.2018 09:03
Overwatch - zbliża się Rocznica 2018
320V

Overwatch - zbliża się Rocznica 2018

Nadchodzi kolejna Rocznica Overwatch. Co Blizzard przygotował dla nas tym razem?

Podczas Rocznicy Overwatch otrzymamy nie tylko możliwość zdobycia nowości, ale będziemy mogli również ponownie wziąć udział w dawnych wydarzeniach oraz zdobyć związane z nimi skórki.

Overwatch - kupując nowy skin wesprzesz walkę z rakiem piersi

Na oficjalnym Twitterze Overwatcha ogłoszono zbliżającą się rocznicę. Podczas Overwatch Anniversary 2018 powrócą dawne wydarzenia oraz skórki:  

Jak donosi serwis Resetera.com świętować będziemy od 22 maja do  11 czerwca. Oprócz powrotu dawnych skórek możemy spodziewać się także tych zupełnie nowych. Ma też zostać dodana nowa mapa.  

Warto również wspomnieć, że za samo zalogowanie się podczas Rocznicy każdy gracz otrzyma skrzynię z gwarantowanym legendarnym skinem. Nie zapomnijcie, więc zajrzeć do gry choć na chwilę. Na tych którzy skuszą się na zakup pakietu 50 skrzynek czeka również bonusowo skrzynia, w której znajdziemy łupy związane z minionymi wydarzeniami.

Zapamiętajcie również daty 25 - 28 maja. W te dni odbędzie się darmowy weekend z grą Overwatch. Za darmo zagramy na wszystkich platformach. Użytkownicy PlayStation 4, tym razem nie będą potrzebować PlayStation Plus.

Źródło: Twitter (@PlayOverwatch), resetera.com

Tagi: Activision Blizzard Blizzard event Overwatch pc playstation 4 xbox one