Kacper Mądry Kacper Mądry 14.05.2018 09:12
#20dniHUAWEI. Wygraj Huawei P20 Pro w nowym konkursie x-komu
1094V

#20dniHUAWEI. Wygraj Huawei P20 Pro w nowym konkursie x-komu

Huawei i x-kom przygotowali nowy konkurs. Do wygrania w nim jest Huawei P20 Pro.

Jeśli zastanawiacie się nad zmianą smartfona, a przy okazji macie smykałkę do ładnych zdjęć i rzetelnych recenzji w formie wideo to sklep x-kom i Huawei mają dla Was konkurs. Do wygrania w nim jest nowy Huawei P20 Pro.

Telefony Huawei od teraz z portfelem dla kryptowalut

Zdaniem organizatorów, do przetestowania modelu Huawei P20 Pro wystarczy 20 dni. Taki okres powinien wystarczyć do zmiany swoich przyzwyczajeń związanych z używaniem smartfona. Osoby, które wezmą udział w wyzwaniu x-kom i Huawei, mogą przetestować możliwości nowego flagowca. Najbardziej kreatywni testerzy mają szanse na wygranie telefonu o wartości blisko 3,5 tys. zł.

Konkurs będzie podzielony na kilka etapów. Wpierw należy wypełnić dane i przesłać link do jednego zdjęcia oraz jednego filmu z mediów społecznościowych. Jeśli materiały spodobają się organizatorom, przejdziemy do finałowej dwudziestki, której zostaną wypożyczone smarftony Huawei P20 Pro.

Te osoby będą mierzyły się z wyzwaniami sprawdzającymi możliwości telefonu. Jeśli przeprowadzone przez nas testy spełnią wymagania organizatorów, przejdziemy do najlepszej trójki, która otrzyma za darmo Huawei P20 Pro. Osoby chętne mogą zgłosić się pod tym linkiem.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: