Kacper Mądry Kacper Mądry 10.05.2018 15:22
April. Polskie kolorowanki przyszłości wkrótce na iOS
392V

April. Polskie kolorowanki przyszłości wkrótce na iOS

April to aplikacja pozwalająca na kolorowanie gotowych ilustracji. Autorzy to Polacy ze studia Crimson Pine Games.

Celem studia Crimson Pine Games było przygotowanie aplikacji, która pozwoli zrelaksować się podczas kolorowania ilustracji. Zupełnie jak w kolorowankach z dzieciństwa będziemy tutaj malować wybrane fragmenty obrazu.

Monument Valley na Androida za darmo

April cechuje gładka kolorystyka, paleta wysokiej jakości obrazków i unikalny system umożliwiający odblokowywanie kolejnych zdjęć w miarę postępów. Użytkownicy będą mogli wybierać spośród 120 ilustracji, które następnie zaproponują udostępnienie naszego dzieła w mediach społecznościowych czy nawet wydrukowanie.

April - zwiastun aplikacji

April zadebiutuje na iPhony oraz iPady. W przypadku iPhona będziemy standardowo posługiwali się palcem, jednak w przypadku iPada otrzymamy wsparcie dla Apple Pencil, który pozwoli precyzyjniej zaznaczać i malować interesujące nas obszary rysunku. 

Crimson Pine Games zapowiada, że w grze pojawi się model subskrypcji oraz forma nagradzania za oglądanie treści wideo. Dostępne rysunki nie powinny nam się szybko skończyć, ponieważ codziennie ma być dodawana nowa zawartość. Aplikacja do kolorowania pojawi się w App Store 24 maja 2018 roku. Data premiery wersji na Androida zostanie wkrótce ogłoszona.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Android april Crimson Pine Games ios ipad iphone

Nie przegap