Anna Jurak Anna Jurak 10.05.2018 08:54
The Lost Child ze zwiastunem prezentującym rozgrywkę
349V

The Lost Child ze zwiastunem prezentującym rozgrywkę

Wiemy już jak będzie wyglądać rozgrywka w The Lost Child. Zobaczcie sami. 

The Lost Child to RPG typu dungeon crawler. Rozgrywkę można porównać do serii Persona, choć graficznie dzieli te tytuły dość spora przepaść.

Dx2 Shin Megami Tensei: Liberation - mobilna Persona?

The Lost Child wcielimy się w dziennikarza, który bada sprawę samobójstwa. Nie będzie to wcale proste. Odkryjemy, że maczały w tym palce demony. Naszym celem będzie więc zwiedzanie podziemi i pokonywanie stworzeń nie z tego świata. Tak jak we wspomnianej wcześniej PersonieThe Lost Child posiada mechanikę przejmowania na swoją stronę pokonanych demonów. Walki również są turowe.

The Lost Child - najnowszy zwiastun

The Lost Child

Nie tylko zwiedzamy lochy i walczymy z demonami. Zwiedzamy również powierzchnię i rozmawiamy z postaciami. Będziemy pozyskiwać w ten sposób cenne informacje. Jak prezentuje powyższy trailer, owe rozmowy są przedstawione w formie przypominającej gry typu visual novel.

Gra zadebiutuje 19 czerwca w Ameryce Północnej. Natomiast w Europie będzie to miało miejsce 22 czerwca. Zagramy na PlayStation 4, Nintendo Switchu oraz PlayStation Vita.

Źródło: YouTube (NIS America)

Tagi: kadokawa games Nintendo Switch Nippon Ichi Software America Nippon Ichi Software America. playstation 4 playstation vita the lost child wideo