Paweł Musiolik Paweł Musiolik 09.05.2018 16:48
Rage 2, Borderlands 3, Splinter Cell, Just Cause 4 - ogromny wyciek Walmartu
1076V

Rage 2, Borderlands 3, Splinter Cell, Just Cause 4 - ogromny wyciek Walmartu

Targi E3 już za miesiąc, czas więc zacząć sezon na plotki i wycieki z różnych miejsc. Na początek sieć sklepów Walmart i rzekome zapowiedzi Rage 2, Just Cause 4, Splinter Cella czy Borderlands 3.

Kilka tygodni przed targami E3, sezon na przecieki, plotki i fejki nabiera na sile. Zwykli gracze, ale i serwisy wymyślają często największe bzdury by przyciągnąć ludzi, pisząc o wyssanych z palca fejkach. Tym razem sezon rozpoczął na dobre Walmart, który postanowił na swoich stronach wrzucić sporo nowych gier.

Capcom planuje wydać dwie duże gry do marca 2019

Część tytułów z poniższej listy została zapowiedziana lub o ich istnieniu wiemy. Nikogo nie powinno dziwić Borderlands 3 na liście, podobnie jak Splinter Cell o którego powrocie Ubi dawało znać nieraz. Podobnie jak Destiny 2: Comet, które ma być pierwszym, dużym rozszerzeniem do gry Bungie. Co więc nowego się pojawia?

Just Cause 4, Rage 2, Dragon Quest 2 (tu chodzi pewno o Builders 2), kolejny Assassin's Creed, NBA 2K19 (no szok!) czy Forza Horizons 5 (mhm).

Na ile to wiarygodna lista? Część gier, jak wspomniałem, pojawi się na pewno. Reszta może być po prostu robotą żartownisia, albo wrzucona by pozycjonować się w wyszukiwarkach pod dane frazy. Może być też tak, że sklep coś faktycznie wie i w niektórych przypadkach (Splinter Cell, Borderlands 3) się po prostu pośpieszył.

Całościowo w wyciek nie wierzymy, ale chcemy zostać zaskoczeni. Chociaż niekoniecznie Rage 2.

Źródło: https://www.walmart.ca/en/video-games/N-23+120?sortBy=newest&orderBy=ASC

Tagi: Borderlands 3 Just Cause 4 nba 2k19 Rage 2