Paweł Musiolik Paweł Musiolik 09.05.2018 10:41
EA potwierdza -  Battlefield V będzie miał kampanię
821V

EA potwierdza - Battlefield V będzie miał kampanię

Premiera Battlefield V zaplanowana jest na jesień tego roku. Wcześniejsze plotki mówiły o tym, że poza trybem dla wielu graczy, dostaniemy kampanię stworzoną w stylu tej z Battlefield 1. Te informacje potwierdził w trakcie prezentacji wyników finansowych EA odpowiedzialny za finanse Blake Jorgensen.

Battlefield V według plotek, ma zabrać nas tym razem do czasów 2 wojny światowej i przedstawić aż siedem frakcji tego konfliktu (nie, polaków nie ma). Tryb sieciowy ma wrócić do korzeni i stawiać mocniej na umiejętności, bez dodatkowych wspomagaczy.

Battle Royale w Battlefield V w fazie prototypu

Oczywiście sporo z Battlefielda 1 zostanie w grze. Chociażby kampania, która ma zostać stworzona podobnie jak w  Battlefield 1 - kilka krótkich opowieści, około godziny każda. Samą obecność singla potwierdził Blake Jorgensen.

Następna odsłona Battlefield nad którą pracuje ekipa DICE ożywi pole walki na zaskakujący i nowatorski sposób. Każda walka będzie inna, każdy tryb wniesie nowe wyzwania. Począwszy od zniszczalnego środowiska, przez rozbudowane historie w trybie dla jednego gracza, aż po ogromne mapy w trybie sieciowym.

To będzie rozbudowana strzelanka, wspierana po premierze, która będzie rozwijać się wraz z upływem miesięcy od premiery. Korzystając z sukcesu Battlefield 1 i czerpiąc z korzeni i DNA serii, DICE pchnie do przodu  cała markę, której rozwój przyciągnie nowych graczy.

Jak widzicie, nie ma tutaj konkretów, tylko typowo marketingowe ogólniki, ale takie słowa nie powinny nas dziwić. Według plotek, Black Ops 4 pozbawione ma zostać singlowej kampanii, więc EA i DICE będą wyjątkowo chętnie wspominać o tym, że w Battlefield V singlowy gracz znajdzie coś dla siebie.

Prezentacja gry ma odbyć się na targach E3, a nowe plotki mówią o krótkiej zajawce jeszcze w tym miesiącu.

Źródło: https://www.dualshockers.com/battlefield-single-player-anthem/

Tagi: Battlefield V Digital Illusions CE Electronic Arts pc playstation 4 Xbox

Nie przegap