Anna Jurak Anna Jurak 09.05.2018 09:26
Overwatch - kupując nowy skin wesprzesz walkę z rakiem piersi
429V

Overwatch - kupując nowy skin wesprzesz walkę z rakiem piersi

Overwatch to gra, w której kolekcjonowanie skórek potrafi sprawić satysfakcję. Posiadanie nowego skina do Mercy dodatkowo wspomoże walkę z rakiem piersi.

Overwatch stale się rozwija. Co jakiś czas kontent tytułu jest poszerzany. Do gry trafiają nowe mapy, postacie oraz skórki. Nowy skin Mercy jest szczególnie wyjątkowy. 

Mapa Rialto trafiła do Overwatch

Legendarny skin "Pink Mercy", który w polskiej wersji językowej nazywa się "Goździk" kupimy jedynie za realne pieniądze. Cały dochód ze sprzedaży tej skórki zostanie przeznaczony na wsparcie fundacji BCRF (Breast Cancer Research Foundation), która jak jej nazwa wskazuje, wspiera badania na rzecz walki z rakiem piersi.

Owy skin możecie zakupić bezpośrednio w grze lub w internetowym sklepie Blizzarda - Battle.netShop. Będzie dostępny do 21 maja. Użytkownicy PlayStation 4 mogą również dokonać zakupu poprzez - PlayStation Store, gdzie kosztuje 63,00 zł. Spójrzcie jak prezentuje się różowa Łaska:

Overwatch - prezentacja skórki "Goździk"

Jeff Kaplan wyjaśnia cały zamysł w materiale poniżej. Mercy jest symbolem pomagania i uzdrawiania. Dlatego to właśnie ona została wybrana do owej akcji charytatywnej. Ekipa Blizzarda nie jest obojętna na problematykę raka piersi. Jeff dodaje, że wiele osób z firmy zna kogoś kto został dotknięty tą chorobą. Temat jest im więc bliski.

Overwatch - wypowiedź Jeffa Kaplana na temat akcji charytatywnej wspierającej walkę z rakiem piersi

Kaplan wspomina również, że oprócz skórki możemy także dokonać zakupu koszulki. Dochód z jej sprzedaży również trafi do BCRF. Znajdziecie ową koszulkę pod tym linkiem - Sklep Blizzarda. Warto też wspomnieć, że do 21 maja organizowane będą specjalne streamy, podczas których zostaniemy wprowadzeni w tematykę problemu i prowadzący będą nas zachęcać do wzięcia udziału w akcji. Warto połączyć swoje konto Blizzard z Twitchem, ponieważ za oglądanie tych streamów zdobędziemy ikony gracza oraz spraye związane z akcją.

Źródło: YouTube (PlayOverwatch)

Tagi: Activision Blizzard Blizzard Overwatch pc playstation 4 wideo xbox one