Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 07.05.2018 17:51
Mod do Wiedźmina 3 zmienia system walki i rozwoju - gra nie do poznania
1950V

Mod do Wiedźmina 3 zmienia system walki i rozwoju - gra nie do poznania

Jeśli poznaliście Wiedźmina 3 na wylot, to może zainteresować was nowa modyfikacja tej produkcji. Zmienia ona system walki i rozwoju postaci, ale też wiele innych elementów tytułu.

Moder o pseudonimi Mr. Reaperzz to znana osobistość na scenie moderskiej Wiedźmina 3. Znany jest z tego, że opracowuje modyfikacje mające usprawnić tytuł. Być może poznaliście już jego dzieło, ale warto się nim zainteresować ponownie. Wyszła bowiem ostateczna wersja Witcher 3 Enhanced Edition.

Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie naprawione na PS4 Pro

Co wprowadza Enhanced Edition? To przede wszystkim kompletnie przebudowany system walki. Trzeba do niej podchodzić bardziej taktycznie, Geralt nie rzuca się już tak bezmyślnie na wrogów. Dużo większą rolę odgrywa też stamina. Bezmyślne naciskanie przycisków nie wchodzi tutaj w grę. Ciosy zostały podzielone pod względem zasięgu: bliski, średni i daleki dystans. Potrafią też nakładać różne efekty tj. krwawienie. Zmianie uległ też system rozwoju. Talenty pozostały takie same, ale sam rozwój przypomina teraz Skyrima. Żeby stać się lepszym w walce w zwarciu, trzeba toczyć dużą ilość potyczek.

Wiedźmin 3 Enhanced Edition - pokaz walki

Gra wprowadza też wiele innych zmian. Alchemia jest bardziej wymagająca, ale daje lepsze rezultaty. Kusza stała się wreszcie użyteczna, a potwory należycie zajadłe. Modyfikacja rezygnuje też z poziomów dla przeciwników. Zamiast tego, każde monstrum czy zbój ma określone z góry statystyki, które określają jego miejsce w łańcuchu pokarmowym. Jeśli zwykły Wiedźmin 3 was nużył, dajcie tej aktualizacji szansę. Mod dostępny jest na PC, pod tym linkiem.

Źródło: https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/2521?tab=description

Tagi: CD Projekt RED cdp.pl wideo Wiedźmin 3: Dziki Gon Edycja Gry Roku