Paweł Musiolik Paweł Musiolik 07.05.2018 14:47
The Council - drugi epizod gry już za tydzień
352V

The Council - drugi epizod gry już za tydzień

The Council, przygodowa gra podzielona na epizody zadebiutowała pierwszym odcinkiem kilka tygodni temu. Ci, którzy się skusili na ten tytuł, mogą zacierać ręce - drugi epizod pojawi się już w przyszłym tygodniu.

The Council zostało dosyć ciepło przyjęte w recenzjach pierwszego epizodu. Średnia ocen zatrzymała się na poziomie 75/100 w wersji na PlayStation 4, co pokazuje, że Focus Home Interactive pod swe skrzydła wzięło projekt z potencjałem. Czy uda się utrzymać wysoki poziom przez wszystkie epizody- nie wiemy.

A o to może być trudno co pokazało wiele gier epizodycznych, mając problemy z 2-3, czasami 3 i 4 odcinkiem, które były zwykłymi fillerami bez emocji. Więc The Council, które opowiada o historii poszukującego matki Louisa de Richeta.

Drugi epizod, Hide and Seek pojawi się w sprzedaży na wszystkich platformach już 15 maja. Osoby, które kupiły wcześniej przepustkę dla całego sezonu otrzymają go oczywiście za darmo. Reszta będzie musiała zapłacić 29 złotych, tyle co kosztuje pierwszy epizod gry.

The Council - zwiastun gry

 

Tagi: big bad wolf Focus Home Interactive pc playstation 4 The Council - Complete Season xbox