Kacper Mądry Kacper Mądry 06.05.2018 12:32
Zające oraz nowe bronie trafią do theHunter: Call of the Wild
737V

Zające oraz nowe bronie trafią do theHunter: Call of the Wild

theHunter: Call of the Wild na konsolach wkrótce otrzyma nową aktualizację. Do gry dojdzie nowa zawartość.

theHunter: Call of the Wild otrzyma zające oraz nowe bronie. Część rzeczy będzie darmowa.

Playerunknown's Battlegrounds. Największa aktualizacja od czasu wersji 1.0

Jeśli dalej polujecie sobie od czasu do czasu w theHunter: Call of the Wild to lepiej przygotujcie się na nowe, zwinne cele. Twórcy gry otwierają sezon na zające i od przyszłego tygodnia trafią one na ogromne tereny dostępne w tejże produkcji. Dokładnie mowa tutaj o zającu amerykańskim. Nowe stworzenie będzie darmowe do pobrania.

thehunter call of the wild playstation 4

Oprócz nowego celu polowań czekać będą na nas jeszcze nowe bronie. Te niestety będą już płatne. Cena została ustalona na poziomie $3,99. Kupując Weapon Pack 1 zdobędziemy:

  • Sztucer półautomatyczny Virant .22LR - Opracowany przez słoweńskich rusznikarzy Virant to typowa broń do odstrzału szkodników i strzelania sportowego. Ze względu na niewielki odrzut pocisków kalibru .22LR i znakomity projekt, to idealna broń dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze strzelectwem.
  • Crosspoint CB-165 - Ta precyzyjnie wykonana kusza o sile naciągu 22,8 kgf ma moc obalającą, która umożliwia powalenie nawet największej zwierzyny. Efektowne łoże z włókna węglowego, wbudowany mechanizm napinania i kołczan na 4 bełty sprawiają, że kusza Crosspoint CB-165 idealnie nadaje się do polowania na krótki dystans.
  • Łuk klasyczny Houyi - W Chinach krąży mit o tym, że gdy nad ziemią wzeszło 10 słońc, które zmieniły świat w jałowe pustkowie, łucznik Houyi zestrzelił dziewięć z dziesięciu, zostawiając tylko ostatnie. Nazwa łuku pochodzi z tego mitu. Oparty na tradycyjnych projektach chińskiej dynastii Qing łuk klasyczny Houyi zapewnia sporą penetrację i umożliwia powalenie średniej zwierzyny na krótkim dystansie.

W dodatku odnajdziemy także zestaw lunet oraz różnych skórek do nałożenia na bronie. Nowa zawartość powinna pojawić się w 7 lub 8 maja.

Źródło: Twitter (@theHunterCOTW)

Tagi: Avalanche Studios Expansive Worlds playstation 4 theHunter: Call of the Wild xbox one