Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 04.05.2018 14:15
For Honor - już wkrótce rozpocznie się Marsz Bohaterów
439V

For Honor - już wkrótce rozpocznie się Marsz Bohaterów

W ostatnim czasie For Honor otrzymuje sporo zawartości. Najpierw pojawił się usprawniony tryb treningowy, teraz trwa darmowy weekend, a już wkrótce rozpocznie się nowy sezon z nową zawartością

Pierwszy sezon w drugim roku wsparcia For Honor dobiega końca - świadczy o tym niedawno rozpoczęty darmowy weekend w grze. W związku z tym fani gry wyczekują informacji o debiucie nowej zawartości.

For Honor - darmowy weekend już 3-6 maja

Najnowszy, szósty już sezon w For Honor otrzymał nazwę "Marsz Bohaterów" i zapowiada się niezwykle interesująco. Nowa zawartość trafi do gry już 17 maja, lecz format nowości trochę się zmienił. Oczywiście fani tradycyjnie otrzymają premierową lokację - Beachhead - która będzie dostępna za darmo i obejmie wszystkie tryby z wyjątkiem Hołdu. Wraz z nową mapą wejdzie nowy tryb personalizacji, który oddzieli wybór skórek od ekwipunku - ułatwi to oglądanie skórki na samej broni oraz skupienie się na doborze broni pod względem lepszych statystyk.

Najważniejsza zmiana dotyczy bohaterów - dotychczas w każdym sezonie otrzymywaliśmy nowe postacie - tym razem twórcy nie pokusili się o stworzenie nowych wojowników. Deweloperzy skupili się na odświeżeniu dwóch podstawowych postaci i  w szóstym sezonie gry przebudowani zostaną Orochi oraz Peacekeeper. Na razie nie wiadomo jakie dokładnie zmiany wprowadzono dla tych bohaterów - mamy poznać je przed debiutem nowej zawartości.

Tymczasem od 3 do 6 maja trwa darmowy weekend w For Honor na wszystkich platformach. Mając konto na Uplay bądz Steamie oraz wykupiony abonament PlayStation Plus/Xbox Live Gold możecie samemu sprawdzić czy owe postacie zasługują na odświeżenie. Darmowy weekend w For Honor zakończy się 6 maja na PC o godzinie 14:00 i 7 maja na konsolach o godzinie 9:00.

 

Źródło: Ubisoft

Tagi: For Honor Ubisoft Ubisoft Montreal

Nie przegap