Anna Jurak Anna Jurak 04.05.2018 08:50
Beyond Good & Evil 2 - latanie jetpackiem i inne nowe mechaniki
459V

Beyond Good & Evil 2 - latanie jetpackiem i inne nowe mechaniki

Po świecie Beyond Good & Evil 2 będziemy mogli poruszać się także za pomocą plecaka odrzutowego. Jakie jeszcze nowości wprowadza Ubisoft?

Beyond Good and Evil 2 to prequel kultowego tytułu, opracowany przez wewnętrzne studio firmy Ubisoft pod przywództwem Michela Ancela. 

Beyond Good & Evil 2 - Istna petarda konferencji!

W najnowszym materiale z wczesnej wersji gry twórcy wyjaśniają nowe mechaniki. W Beyond Good and Evil 2 będziemy mieli do czynienia z otwartym światem. W przemierzaniu go pomogą nam już nie tylko statki czy pojazdy, ale również plecak odrzutowy. Wspomniane statki będą poruszać się z zawrotną prędkością, a z uwagi na wspólną rozgrywkę ze znajomymi została wprowadzona mechanika floty. Będziemy mogli poruszać się w zwartym szyku tak by nie stracić współgraczy z oczu. Ubisoft dopracowuje również mechanikę walki laską. To wszystko możecie zobaczyć na poniższym wideo:

Beyond Good and Evil 2 - materiał z pre-alphy 

Wciąż brak jakichkolwiek informacji o dacie premiery gry. Podczas wczorajszego streama Michel Ancel powiedział, że zespół deweloperski przygotowuje wiele niespodzianek na E3 2018, więc pozostaje czekać.

Źródło: YouTube (Ubisoft North America), gematsu.com

Tagi: Beyond Good & Evil 2 pc playstation 4 Ubisoft Ubisoft Montpellier wideo xbox one