Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 03.05.2018 14:57
Nowy zwiastun Vampyra pokazuje jak to jest być wampirem
589V

Nowy zwiastun Vampyra pokazuje jak to jest być wampirem

Vampyr to najnowsze dzieło Dontnod Entertainment odpowiedzialnych m.in za Life is Strange. Premiera gry odbędzie się za miesiąc, a tymczasem twórcy pokazują nam jak wygląda życie wampira.

Do premiery Vampyra coraz bliżej, dlatego też machina promocyjna ruszyła pełną parą. Prócz kolejnych zwiastunów mamy już możliwość złożenia zamówienia przedpremierowego, za które otrzymamy pewne bonusy. Z kolei dziś do Sieci trafił nowy film związany z grą.

Vampyr - bonusy do przedpremierowych zamówień

Można by rzec, że o Vampyrze wiemy już wiele - wiadomo jak wygląda rozgrywka, czego będzie dotyczyła fabuła czy też jak wygląda świat gry. Nie przeszkadza to jednak Dontnod Entertainment wypuszczać kolejne materiały. Najnowszy skupia się na tym jak wygląda typowe życie wampira, jak bohater opiera się przemianie w potwora, który nocami wysysa krew z ludzi.

W grze będziemy musieli dokonywać wyborów moralnych, a ich skutki będą miały wpływ na dalszy przebieg gry. Każdy z nas chociaż raz w życiu był ciekaw jak to jest być taką istotą żyjącą w nocy i posilającą się krwią innych. Najnowszy materiał to prezentuje jak i też walkę z samym sobą. Po jego obejrzeniu wasze dziecięce marzenia zostaną zrewidowane. 

Vampyr trafi na konsole PlayStation 4, Xbox One i komputery osobiste 5 czerwca.

Vampyr - Becoming the Monster

 

 

Źródło: Youtube (Focus Home Interactive)

Tagi: Dontnod Entertainment Focus Home Interactive PC playstation 4 vampyr wideo

Nie przegap