Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 02.05.2018 15:15
Dead Secret Circle trafi na PlayStation 4
314V

Dead Secret Circle trafi na PlayStation 4

Ciepło przyjęta gra studia Robot Invader doczekała się kontynuacji, która jeszcze w tym roku trafi na PlayStation 4.

Dead Secret był przygodówką utrzymaną w klimacie horroru. Gra się na tyle dobrze przyjęła, że deweloperzy z Robot Invader postanowili przygotować kontynuację. 

Symulator składania PC-ta hitem na Steamie

Dead Secret Circle to wydany 1 maja sequel gry z 2016 roku autorstwa Robot Invader. Fabuła choć nawiązuje do poprzedniej części nie wymaga jej znajomości. Otóż historia dzieje się w 1971 roku w Chicago, gdzie protagonistka pierwszej części - Patricia Gable - prowadzi dochodzenie w sprawie seryjnego mordercy. Dzięki najnowszym wskazówkom trafia do opuszczonego budynku we wschodnim Chicago, gdzie znajduje ludzi z marginesu społecznego związanych z tym miejscem. Bohaterka ma wrażenie jakby była w nim już wcześniej i naszym zadaniem będzie nie tylko odkrycie tajemnic budynku, ale także odnalezienie zabójcy.

Gra jest skierowana do miłośników łamigłówek, horrorów, eksploracji, zarządzeniem przedmiotami i przetrwania. To klimatyczny horror, który nie ucieka się do tanich sztuczek, lecz ma na celu nas zdenerwować i sprawić, że nie będziemy czuli się bezpiecznie jednocześnie opowiadając skomplikowaną i tajemniczą narrację z wieloma zakończeniami.

Dead Secret Circle ma jeszcze w tym roku trafić na PlayStation 4 i być kompatybilny z PlayStation VR, jednakże grę będzie dało się ukończyć nawet bez okularów wirtualnej rzeczywistości.

Dead Secret Circle - zwiastun

 

Tagi: Dead Secret pc playstation 4 playstation vr Robot Invader Steam vr Whippering wideo zwiastun premierowy

Nie przegap