Anna Jurak Anna Jurak 02.05.2018 12:29
TERA Online - maj miesiącem nowości dla wersji konsolowych
560V

TERA Online - maj miesiącem nowości dla wersji konsolowych

TERA Online jest grą MMORPG, która od niedawna jest dostępna również na konsolach. W tym miesiącu warto wrócić do tego tytułu, bo nadchodzą nowości.

TERA Online to MMORPG, które zadebiutowało na PC w 2012 roku. Od kwietnia możemy jednak grać również na konsoli PlayStation 4 oraz Xbox One. Konsolowe wersje doczekają się niebawem nowości.

Tera Online już dostępna na konsolach

En Masse Entertainment ogłosiło niedawno na swojej oficjalnej stronie, że maj będzie dla gry miesiącem pełnym aktualizacji. 

Wczoraj miała miejsce pierwsza aktualizacja, która wprowadziła nowy loch Lilith's Keep (Hard). Jest on przeznaczony dla 5 graczy 65 poziomu, a zalecany poziom przedmiotu to 417 lub wyższy. Dodano również możliwość zakupu pierwszego "Item Pass", który dostarczy dodatkowych przedmiotów, między innymi wierzchowców, skórek do broni czy petów. Pełny opis zawartości znajdziecie pod tym linkiem - TERA Item Pass.

W tym miesiącu możemy spodziewać się następujących nowości:

  • 8 maja:

Czas na bitwę 20 vs 20! Corsairs' Stronghold to pole bitew PvP z trybem oblężenia na poziomie 65, które charakteryzuje się trybem
best-of-three. Jedna z drużyn zostaje umieszczona w tytułowej twierdzy, której mają za zadanie bronić, podczas gdy druga drużyna 
atakuje, a następnie w kolejnej rundzie role się odwracają.

  • 18-27 maja:

Przez te 10 dni w maju otrzymamy podwójne doświadczenie za każdego zabitego potwora - zarówno w otwartym świecie, jak i w lochach.

  • 22 maja:

W ostatnim tygodniu maja dodane zostanie Ruinous Manor (Hard), które jest częścią tej samej fabuły, która zaprowadzi nas do Lilith's Keep. Będzie to również loch dla 5 graczy na poziomie 65, a minimalny poziom przedmiotu będzie wynosił 422.

Twórcy dodają, że poinformowali jedynie o niektórych nowościach, więc niespodzianek w maju będzie więcej.

Źródło: tera.enmasse.com

Tagi: bluehole studio En Masse Entertainment pc playstation 4 tera online Xbox One