Paweł Musiolik Paweł Musiolik 04.05.2018 01:55
RED Hydrogen One pojawi się później
384V

RED Hydrogen One pojawi się później

RED Hydrogen One, smartfon z holograficznym wyświetlaczem miał zadebiutować w pierwszym kwartale tego roku. Niestety, urządzenie zaliczyło poślizg.

RED Hydrogen One chce rozruszać skostniały rynek smartfonów, oferując holograficzny wyświetlacz oraz dosyć mocne podzespoły. Premierę pierwotnie planowano na pierwszy kwartał tego roku, ale jak możecie się już domyślić - producent nie wyrobił.

RED Hydrogen One - specyfikacja i data premiery

Opóźnienie premiery RED Hydrogen One wynika z chęci dopracowania urządzenia. Kilka miesięcy dłuższych prac zostanie przekute w dodatkowy obiektyw do robienia zdjęć, co pozwoli na robienie zdjęć w 3D. Dodatkowo, korzystając z obu kamer z tyłu i przodu, będziemy mogli wykonywać zdjęcia pozwalające oglądać obraz z czterech stron.

Kiedy więc pojawi się na rynku RED Hydrogen One? Nową datą premiery jest sierpień 2018 roku. Jeśli więc obędzie się bez kolejnych obsuw w terminach, wtedy do USA trafi nowy smartfon, który dostępny będzie u kilku operatorów. A wtedy poznamy opinię na temat tego rewolucyjnego telefonu.

Specyfikacja RED Hydrogen One:

  • CPU: Snapdragon 635
  • Ekran: 5,7 cala z rozdzielczością QHD
  • Bateria: 4500 mAh

Źródło: https://www.cnet.com/news/the-holographic-red-hydrogen-phone-has-been-delayed-and-improved/

Tagi: RED Hydrogen One

Nie przegap