Anna Jurak Anna Jurak 02.05.2018 10:02
Trailblazers - wyścigi z użyciem farb z datą premiery
236V

Trailblazers - wyścigi z użyciem farb z datą premiery

Splatoon nie ma monopolu na farby. W Trailblazers będziemy zamalowywać trasę podczas wyścigu.

W Trailblazers na PlayStation 4 oraz PC zagramy już 8 maja. Dzień później, czyli 9 maja taką możliwość otrzymają użytkownicy konsoli Xbox One. Z kolei na konsolę Nintendo Switch gra trafi dopiero w czerwcu. 

Trailblazers połączy w sobie WipEouta ze Splatoonem

Trailblazers będziemy rywalizować w wyścigu w trzyosobowych zespołach. Nasza drużyna będzie poruszać się szybciej po pomalowanej przez nas drodze. Z kolei drużynę przeciwną nasza farba będzie spowalniać. Co za tym idzie podczas rozgrywki ważna będzie kooperacja, by zmieniać trasę wyścigu na korzyść naszego zespołu.

Rozgrywka będzie cross-platformowa. Zagramy przez sieć lub na podzielonym ekranie wraz z 4 znajomymi (2 graczy dobranych zostanie online lub zastąpi ich komputer).

Trailblazers - zwiastun

Na Steam możemy przeczytać następujące informacje na temat rozgrywki:

  • Maluj trasę podczas wyścigu i twórz własną dynamiczną linię wyścigową umożliwiającą przyspieszanie… Żaden wyścig nie jest taki sam!
  • Współpracuj z partnerami z drużyny, by skuteczniej malować linie, przyspieszać i ścigać się z rywalami. Razem zbierajcie punkty za wyśmienitą jazdę.
  • Rozmaite tryby rozgrywki – 3-na-3, wyścigi partnerskie, sprinty solowe i nie tylko – ponadto dostępna jest pełna kampania fabularna.
  • Graj solo lub ze znajomymi na podzielonym ekranie, lokalnie lub online, a także z graczami z całego świata (również z innych platform)!

Źródło: YouTube (Rising Star Games), store.steampowered.com

Tagi: nintendo switch pc playstation 4 Rising Star Games Supergonk Trailblazers wideo xbox one

Nie przegap