Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.04.2018 16:06
Call of Juarez wraca pod skrzydła Techlandu
309V

Call of Juarez wraca pod skrzydła Techlandu

Seria Call of Juarez wraca do sprzedaży po niecałym miesiącu nieobecności w cyfrowych sklepach.

Na początku kwietnia informowaliśmy was o tym, że z cyfrowej dystrybucji zniknęły gry z serii Call of Juarez. Powodem był koniec umowy wydawniczej między Techlandem, a Ubisoftem. Już wtedy spodziewaliśmy się, że problem zostanie szybko zażegnany. I tak się stało.

Dlaczego Call of Juarez zniknęło z cyfrowych sklepów?

Nieoficjalnie już od pewnego czasu wiedziałem, że powrót Call of Juarez do sprzedaży to kwestia maksymalnie kilku tygodni. Nie musieliśmy jednak czekać aż tak długo, gdyż Call of Juarez Gunslinger czy Call of Juarez: The Cartel powróciły do sprzedaży po tym, jak Techland odzyskał prawa wydawnicze do gier z tej serii.

O tym ruchu wypowiedział się Adam Lasoń z Techland Publishing.

Stworzona przez Techland seria Call of Juarez cieszyła się uznaniem krytyków i doczekała oddanej społeczności. Techland stawia kolejne kroki na drodze do zostania wiodącym wydawcą i dlatego jesteśmy zachwyceni faktem, że do naszego portfolio wraca Call of Juarez: Gunslinger. Dziękujemy Ubisoftowi za wspaniałą pracę włożoną w wydawanie gier z serii. Będziemy kontynuować ich dzieło i wspierać społeczność Call of Juarez z takim samym oddaniem

Z okazji powrotu, Call of Juarez Gunslinger kupicie na Steamie za 33,33 zł. Niestety, promocji na inne platformy nie przewidziano.

Źródło: http://pressoffice.techland.pl/30690-wydawnicze-prawa-do-serii-call-of-juarez-wracaja-do-techlandu

Tagi: Call of Juarez: Gunslinger call of juarez: the cartel Techland Ubisoft