Daniel Stroński Daniel Stroński 26.04.2018 12:34
Spider-Man. Strój Iron Spider z Avengers: Wojna bez granic na zwiastunie
683V

Spider-Man. Strój Iron Spider z Avengers: Wojna bez granic na zwiastunie

O filmowym stroju Spider-Mana z Avengers: Wojna bez granic usłyszeliśmy już wcześniej poprzez wyciek informacji, a teraz pokazano go na nowym zwiastunie.

Spider-Man może się pochwalić kilkoma ikonicznymi kostiumami i dziesiątkami alternatywnych wersji, które przewijał się w komiksach i filmach. Szczególnie popularny stał się strój Iron Spider, który wzorowany jest na tym z filmu Avengers: Wojna bez granic, który wszedł dzisiaj do kina. Znajdziemy go w grze od studia Insomniac.

Spider-Man. Wszystkie potwierdzone kostiumy i nie tylko

Świeży zwiastun pokazuje Petera Parkera, który przegląda swoje stroje na smartfonie (nie będzie to jednak wyglądało w ten sposób w grze, o czym informuje napis na dole) i wybiera ten inspirowany nowym filmem. Nie widzimy jednak mechanicznych odnóg, które w nowej produkcji MCU wychodzą z okolicy pleców bohatera, także nie wiadomo, czy ostatecznie pojawią się one w grze.

Spider-Man - zwiastun stroju Iron Spider

Przy okazji przypominamy, że paczka trzech strojów - Iron Spider, Spider-Punk i nieujawniony dotychczas trzeci - będą dostępne od samego początku gry, jeśli złożycie zamówienie przedpremierowe. W innym przypadku będzie można odblokować te kostiumy nieco później wraz z postępem fabularnym.

Spider-Man - zapowiedź strojów dla preorderowców

 

Tagi: insomniac games playstation 4 Sony Interactive Entertainment spider-man wideo