Paweł Musiolik Paweł Musiolik 25.04.2018 20:44
Symulator składania PC-ta hitem na Steamie
349V

Symulator składania PC-ta hitem na Steamie

PC Building Simulator staje się kolejnym hitem sprzedażowym na Steamie. Gra w której jedynym celem jest złożenie PC-ta, sprzedała się już w 100 tysiącach egzemplarzy.

PC Building Simulator to kolejny tytuł z zalewu wszelakich symulacji, która na PC-tach są wyjątkowo popularne. Po pierwotnym sukcesie na platformie itch.io, PC Building Simulator trafił na Steama w formie Wczesnego Dostępu, wywołując niemałe zainteresowanie graczy.

Ekipa deweloperska z The Irregular Corporation ogłosiła, że od momentu wejścia do Wczesnego Dostępu, sprzedano już 100 tysięcy kopii gry. Spory w tym udział według twórców ma oficjalne wsparcie producentów komputerowego sprzętu, którzy udzielili swoich licencji podnosząc autentyczność gry. Swoją obecność w grze zaznaczyli m.in. Artic, Cooler Master, Corsair, EVGA, MSI, NZXT, Raigintek, Silverstone i Team Group.

Twórcy zapowiadają dalsze wsparcie gry, komentując dobry wynik swojej gry.

Ogromne wsparcie jakie otrzymaliśmy od samego początku ze strony PC-towych graczy nie ma końca. Jesteśmy wdzięczni za każdą uwagę nam przekazaną. Właśnie po to zdecydowaliśmy się na Wczesny Dostęp. Mamy w planach sporo ciekawych i ekscytujących nowości i nie możemy się doczekać by pokazać je graczom.

A jeśli gry nie kojarzycie (a pewno nie kojarzycie), to wygląda ona tak.

PC Building Simulator - oficjalny zwiastun

 

Tagi: pc PC Building Simulator The Irregular Corporation wideo