Jakub Barwiak Jakub Barwiak 24.04.2018 19:49
Quentin Tarantino porównuje swój nowy film do Pulp Fiction
416V

Quentin Tarantino porównuje swój nowy film do Pulp Fiction

Once Upon a Time in Hollywood - nowy film Quentina Tarantino zapowiada się coraz ciekawiej. Słynny reżyser porównał go do kultowego Pulp Fiction.

Wygląda na to, iż fani Quentina Tarantino mogą przyspieszać swój hype train, w czasie CinemaConu, legendarny reżyser i Leonardo DiCaprio wypowiedzieli się na temat Once Upon a Time in Hollywood.

Wiemy kiedy zadebiutuje nowe Jumanji

Przypomnijmy, iż akcja obrazu dzieje się w 1969 roku, w Hollywood, a sama historia ma zahaczyć o morderstwo żony Romana Polańskiego. Co może w szczególności zaciekawić fanów Tarantino, to fakt, iż reżyser porównuje swój nowy film do Pulp Fiction.

Swojego zachwytu nie ukrywali DiCaprio i Tom Rothman – szef Sony Pictures. Ten pierwszy stwierdził, iż nowy skrypt autorstwa Tarantino jest jednym z najlepszych jakie czytał, dla szefa Sony to z kolei najlepszy scenariusz jaki miał w rękach.

Bohaterami obrazu będą Rick Dalton i Cliff Booth – kolejno była gwiazda serialu telewizyjnego oraz jego kolega – kaskader. W rolach głównych wystąpią Leonardo DiCaprio i Brad Pitt. Premiera w sierpniu 2019 roku.

Źródło: https://screenrant.com/quentin-tarantino-once-upon-time-hollywood-pulp-fiction-comparison/

Tagi: once upon a time in hollywood Quentin Tarantino Sony Pictures Entertainment