Kacper Mądry Kacper Mądry 20.04.2018 16:51
Block'hood VR pozwoli tworzyć osiedla pełne zieleni
216V

Block'hood VR pozwoli tworzyć osiedla pełne zieleni

Block'hood VR zabierze nas do świata, w którym będziemy budować blokowiska. Ważne jednak będzie, aby zachować balans pomiędzy budynkami, a roślinnością.

Block'hood VR to produkcja przeznaczona na sprzęty VR, takie jak Oculus Rift oraz HTC Vive. Grę znajdziemy na platformie Steam.

Wybierz się na wycieczkę po posiadłości w Torn

Block'hood VR jest grą o budowaniu przestrzeni miejskiej, która skupia się na eksperymentowaniu różnymi formami architektury i tworzeniu unikalnych ekosystemów. Na graczy czeka ponad 200 elementów, gotowych do wykorzystania przy budowie osiedli koegzystujących z przyrodą. Podczas rozgrywki zadaniem graczy będzie zadbanie o własne osiedle i o to, aby wszystkie budynki miały dostęp do niezbędnych materiałów i nie naruszyły delikatnej harmonii między człowiekiem i naturą.

Block'hood dostępne jest również jak tytuł niewymagający gogli wirtualnej rzeczywistości. Jeśli posiadamy już klasyczną wersję gry to otrzymamy 15 procentową zniżkę na zakup Block'hood VR. Kupując nową wersję gry w pierwszym tygodniu jej sprzedaży możemy skorzystać z 10 procentowej obniżki ceny, płacąc za nową produkcję 53,99zł.

Block'hood VR - zwiastun premierowy

Block'hood VR pozwoli swobodnie poruszać się wokół naszej konstrukcji i przyglądać otoczeniu. Budowa za pomocą kontrolerów VR ma być precyzyjna i nie sprawiać problemów. Gra w wersji VR została stworzona na nowo, od fundamentów, tak by jak najlepiej wykorzystywać możliwości wirtualnej rzeczywistości.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Block'hood VR Devolver Digital pc Plethora Project