Kacper Mądry Kacper Mądry 19.04.2018 19:03
Battlezone: Gold Edition porzuci wymóg VR
513V

Battlezone: Gold Edition porzuci wymóg VR

Battlezone: Gold Edition będzie małą rewolucją. Co najbardziej zaskakujące - gogle do wirtualnej rzeczywistości nie są już wymagane.

Battlezone: Gold Edition zaoferuje graczom masę zawartości. Przy okazji zniknie obowiązek posiadania hełmu do VR.

Sony rozważa nowe możliwości PSVR

Battlezone: Gold Edition będzie pełnym wydaniem gry Battlezone. W produkcji odnajdziemy wszystkie wydane do tej pory dodatki czyli skórki czołgów, klaksony oraz tryb Classic Mode oparty o gry z lat 80. Gold Edition przy okazji zniesie obowiązek posiadania hełmu do wirtualnej rzeczywistości.

Battlezone: Gold Edition pojawi się na czterech platformach. Gra trafi na PlayStation 4, Xboxa One oraz PC w dniu 1 maja. Tytuł zadebiutuje również na Nintendo Switch jednak użytkownicy sprzętu Ninny będą musieli zaczekać do tegorocznego lata. Cena gry wyznaczona została na $39.99.

Battlezone: Gold Edition - zwiastun


Wszystkie osoby, które posiadają Battlezone na PlayStation 4 lub PC otrzymają aktualizację, która zamieni ich grę w Battlezone: Gold Edition. Oznacza to, że posiadając dawną wersję gry otrzymamy za darmo wszystkie dodatki oraz będziemy mogli grać bez PlayStation VR czy np. HTC VIVE lub Oculus Rift.

Źródło: gematsu.com/2018/04/battlezone-gold-edition-announced-for-ps4-xbox-one-switch-and-pc

Tagi: Battlezone nintendo switch PC playstation 4 playstation vr Rebellion xbox one