Kacper Mądry Kacper Mądry 19.04.2018 15:54
Lara Croft GO, Deus Ex GO oraz Hitman GO mocno przecenione!
430V

Lara Croft GO, Deus Ex GO oraz Hitman GO mocno przecenione!

Jeśli czekacie na porządną przeceną gier Square Enix z serii GO, to właśnie przyszła doskonała okazja do ich zakupu. Lara Croft GO, Deus Ex GO oraz Hitman GO dostępne są w nowych cenach w AppStore oraz Google Play.

Square Enix przygotowało dotychczas trzy odsłony serii GO, która bierze na tapetę marki AAA i przekłada je na małe gry logiczne. Dostępne są one teraz w znacznie niższych cenach.

Znikąd pojawiło się mobilne God of War

W AppStore dla iOS oraz w Google Play dla Androida pojawiły się dwie różne oferty promocyjne na Lara Croft GO, Deus Ex GO oraz Hitman GO. Propozycja dla użytkowników sprzętu z Androidem wypada lepiej, jednak opcja z AppStore również oferuje sporą przecenę.

Oferta z Google Play przecenia wszystkie trzy produkcje o 80%. Oznacza to, że za każdą z tych gier zapłacimy 4,89zł co razem daje nam 14,67zł. Jeśli posiadamy iPhona lub iPada przyjdzie nam zapłacić 23,99zł. Tutaj jednak nie przeceniono każdej z produkcji, a przygotowano pakiet o nazwie The GO Trilogy, w skład którego wchodzą wszystkie trzy wspominane gry. Standardowo, jak w przypadku produkcji mobilnych, nie wiemy kiedy promocja się zakończy.

The GO Trilogy - prezentacja trzech produkcji

 

Tagi: Deus ex go Hitman GO lara croft go promocja square enix