Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 19.04.2018 16:00
Resident Evil 2 w Dying Light - mod gotowy do pobrania
605V

Resident Evil 2 w Dying Light - mod gotowy do pobrania

Kiedy wydawca nie śpieszy się z ogłoszeniem prac nad remasterem lub remakiem kultowej gry, fani biorą sprawy w swoje ręce i próbują odtworzyć znane poziomy, np w innej grze.

Dying Light mimo 3 lat na karku nadal żyje. Zarówno wkład twórców jak i społeczności sprawia, że gra wciąż cieszy się dużą popularnością, a do tego wciąż jest rozwijana. Tym razem fani przygotowali coś specjalnego.

Dying Light - kolejne darmowe DLC dostępne

Od jakiegoś czasu słyszy się o próbach stworzenia przez fanów remake'u gry Resident Evil 2. Zazwyczaj wszystkie próby spełzały na niczym, ponieważ Capcom wycofywał projekty. Tym razem jednak problemu być nie powinno, ponieważ fani stworzyli jedynie mod, który wprowadza jedną lokację z Residenta - posterunek policji. Lokacja pierwotnie debiutowała w październiku ubiegłego roku, lecz jej twórca - Calamar - zdecydował się ulepszyć planszę i wypuścić usprawnioną wersję. Mimo to na tym prace się nie zakończą, ponieważ jak sam twórca pisze w opisie ukończone zostało 2% mapy, a następna aktualizacja ma ukazać się jeszcze w tym miesiącu. Grać możemy jedynie w trybie single player.

Mapę możecie pobrać z tego miejsca, a jej odpalenie jest banalnie proste. Po pobraniu uruchamiacie grę, następnie odszukujecie tryb Dying Light Custom Mode, w którym mod z mapą będzie dostępny i to właściwie tyle. Jeżeli chcecie wcześniej sprawdzić jak wygląda odświeżona lokacja w grze odsyłam Was do filmiku, który znajdzie się poniżej.

Dying Light - Resident Evil 2 mod gameplay

 

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/there-is-a-resident-evil-2-remake-mod-for-dying-light-that-you-can-download-right-now/

Tagi: Dying Light Dying Light Enhanced Edition resident evil 2 remake Techland Warner Bros Interactive Ent. wideo