Daniel Stroński Daniel Stroński 19.04.2018 13:20
Spider-Man. Wszystko co wiemy o grywalnej Mary Jane Watson
608V

Spider-Man. Wszystko co wiemy o grywalnej Mary Jane Watson

Spider-Man nie tylko pozwoli pokierować Peterem Parkerem w masce, ale również jego wybranką serca - Mary Jane Watson. Mamy nowe informacje o postaci MJ.

Spider-Man od studia Insomniac Games przedstawi oryginalną fabułę i tutejsza Mary Jane Watson nie będzie rudowłosą modelką, jaką możemy znać z komiksów czy filmów. Growa MJ podąży ścieżką swojej odpowiedniczki ze świata Ultimate, próbując zostać poważną dziennikarką. Mamy nowe szczegóły na temat tej postaci.

Wszystko o grze Spider-Man. Data premiery, fabuła, rozgrywka, umiejętności

Mary Jane Watson będzie dziewczyną Petera Parkera, choć gdy rozpoczniemy zabawę, nie odzywali się do siebie od sześciu miesięcy. Od czasów szkolnych młodzi byli ze sobą i zrywali od przeszło ośmiu lat, więc na pewno łączy ich długa historia. Para dopiero wchodzi w dorosłość, każdy rozpoczyna swoją karierę - podczas gdy Peter próbuje pracować jako naukowiec, MJ zatrudniła się w The Daily Bugle, by zostać dziennikarką śledczą. I chociaż każdy stara się ratować miasto na własny sposób, coś ewidentnie przeszkadza im być razem.

Mary Jane dostanie własny wątek i deweloper obiecuje, że będziemy nim zaskoczeni. Oprócz jej udziału w historii Spider-Mana, będą chwile, kiedy przejmiemy sterowanie nad tą postacią, co możemy zauważyć na powyższym zrzucie. Czy będzie to samo skradanie się i szukanie dowodów, by posadzić jakiegoś oprycha? Twórcy sprawiają wrażenie, jakby przyszykowali coś znacznie więcej, ale jedno jest pewne - dziewczyna potrafi zadbać o siebie. I nie będzie bujała się na sieciach!

Na razie nie wiemy niczego więcej poza "MJ będzie kimś więcej niż pomagierem" i "pomoże Peterowi na wiele sposobów". Na pięć miesięcy przed premierą gry to i tak dużo informacji! Spider-Mana mamy dostać 7 września tego roku.

Spider-Man - zwiastun fabularny

 

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2018/04/18/everything-we-know-about-mary-jane-watson-in-spider-man.aspx

Tagi: insomniac games playstation 4 Sony Interactive Entertainment spider-man wideo