Paweł Musiolik Paweł Musiolik 19.04.2018 08:55
Dragon Ball FighterZ - Fused Zamasu trzecią postacią z DLC
368V

Dragon Ball FighterZ - Fused Zamasu trzecią postacią z DLC

Potwierdzają się ostatnie przecieki na temat postaci, które trafią do Dragon Ball FighterZ jako DLC. V-Jump ujawnił na swoich łamach, że trzecim DLC będzie Fused Zamasu.

Pierwszą parą postaci, która trafiła do Dragon Ball FIghterZ w ramach DLC byli Brolly i Bardock. Plotki, które krążyły po Sieci mówiły o kolejnych bohaterach. W tej grupie był Zamasu. I dzięki najnowszemu numerowi japońskiego V-Jump wiemy, że Fused Zamasu faktycznie pojawi się w grze.

Dragon Ball FighterZ - poznaliśmy wszystkie postacie DLC

Fused Zamasu pochodzi z Dragon Ball Super i jest fuzją ucznia Supreme Kai - Zamasu, oraz Goku Black. W świecie Smoczych Kul, Fused Zamasu był najsilniejszą postacią i bogiem, który posiadał gigantyczną siłę i był nieśmiertelny. W Dragon Ball FighterZ, niektóre ruchy pozwolą Zamasu latać po arenie w ośmiu kierunkach.

W magazynie potwierdzono także dwa ataki specjalne. Holy Wrath będzie wystrzeliwało ogromną kulę energii z palców Zamasu, a Lightning of Absolution jest jego specjalem w którym rozkłada skrzydła i deszcze meteorów zalewa arenę.

Niestety, nie znamy jeszcze daty wydania Fused Zamasu w Dragon Ball FighterZ. Cenowo nie powinien jednak odbiegać od Brolly'ego i Bardocka, więc kosztować będzie prawdopodobnie 21 złotych. A jeśli plotki są prawdziwe, kolejnym bohaterem w DLC będzie Vegitto Blue.

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ pc playstation 4 xbox