Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 18.04.2018 18:47
Znikąd pojawiło się mobilne God of War
2617V

Znikąd pojawiło się mobilne God of War

God of War to jedna z najgorętszych premier kwietnia. Gra zbiera bardzo pozytywne opinie, a teraz dostała aplikację mobilną.

God of War powraca po latach. Nie da się ukryć podniecenia i radosnego oczekiwania. Wychodząc naprzeciw graczom Sony postanowiło wydać aplikację mobilną. Działa ona zarówno na Androidzie, jak i iOS. Przy użyciu rozszerzonej rzeczywistości pozwoli ona lepiej poznać świat gry i przeciwników z którymi przyjdzie nam się mierzyć.

Recenzja: God of War (PS4)

Aby aplikacja zadziałała musimy skierować kamerę naszego aparatu na płaską, jednolitą powierzchnię. Następnie naciskamy przycisk na ekranie i naszym oczom ukaże się mapa gry God of War. Od teraz poruszając kamerą, będziemy przesuwać mapę, aby dokładnie przyjrzeć się topografii świata. Wystarczy jednak kliknąć w fragment mapy, aby pojawiły się o nim szczegółowe informacje. 

Wykorzystanie technologi rozszerzonej rzeczywistości to niespodziewany krok ze strony Sony. Czy to oznacza, że w przyszłości będziemy widywać więcej takich eksperymentów? Miejmy nadzieję, że tak.

Źródło: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.playstation.mimirsvision

Tagi: god of war Sony Interactive Entertainment sony santa monica