Kacper Mądry Kacper Mądry 16.04.2018 11:54
OnePlus 6 jest reklamowany w... indyjskich kinach
277V

OnePlus 6 jest reklamowany w... indyjskich kinach

OnePlus 6 wciąż jest owiany sporą dozą tajemniczości, jednak w temacie telefonu coś ruszyło. W Indiach puszczana jest reklama nowego urządzenia.

OnePlus 6 dotychczas widoczny był na jednej fotografii. Teraz pojawiła się reklama telefonu, jednak wciąż wiemy o nim bardzo mało.

OnePlus 6 na pierwszym, oficjalnym zdjęciu

Prawdopodobna zapowiedź telefonu OnePlus 6 nastąpi piątego maja. Producentowi udaje się trzymać smartfon w tajemnicy więc każda drobna informacja jest dla potencjalnych nabywców na wagę złota. Okazuje się jednak, że OnePlus 6 jest już normalnie reklamowany.

W indyjskich kinach możemy bez problemu trafić na zwiastun telefonu. Co prawda nie widać na nim nowego sprzętu, jednak krótki materiał nastawiony jest na chwalenie prędkości. Dla wielu użytkowników smartfonów prędkość działania jest jednym z najważniejszych elementów, więc nie dziwi nastawienie reklamy właśnie na ten aspekt

Cieszy fakt, że OnePlus 6 będzie urządzeniem szybkim i działającym prawdopodobnie bez większych zacięć. Producent jest znany z dobrych podzespołów oraz oprogramowania, które nie obciąża wydajności sprzętu.

Źródło: https://www.phonearena.com/news/OnePlus-6-video-ad-release-India_id104101

Tagi: oneplus 6