Kacper Mądry Kacper Mądry 13.04.2018 17:28
Aktualizacja „Noc na Endorze” do Star Wars Battlefront 2
502V

Aktualizacja „Noc na Endorze” do Star Wars Battlefront 2

Nowa aktualizacja do Star Wars Battlefront 2 dodaje ograniczony czasowo tryb gry. Do tego wprowadzone zostają kolejne zmiany związane z ekonomią gry.

Star Wars Battlefront 2 stara się przyciągnąć zniechęconych polityką firmy graczy. Najnowsza aktualizacja wprowadza ciekawy tryb.

Star Wars Battlefront 2 przedstawia nowy system lootboksów i postępów

"Noc na Endorze" pozwoli nam wcielić się w szturmowców lub Ewoki. Celem szturmowców jest przetrwać atak włochatych istot, podczas gdy one same będą po kolei eliminować siły Imperium. Nowy tryb w Star Wars Battlefront 2 zakończy się gdy szturmowcy zdołają się ewakuować lub gdy wszyscy zostaną pokonani. Każdy zabity żołnierz Imperium odradza się jako Ewok. Cała mapa, na której będziemy prowadzili batalię jest lokacją nocną, co utrudni wzajemną lokalizację.

W ramach aktualizacji do Star Wars Battlefront 2 powracają kryształy, będące jednym ze sposobów na odblokowanie wyglądów postaci, w tym Lei czy Hana na Endorze. Kryształy można nabyć tylko za prawdziwe pieniądze i służą wyłącznie wymianie na wygląd postaci. Kredyty zdobywa się poprzez aktywność w grze i mogą również posłużyć do wymiany na wygląd postaci. Wraz z aktualizacją w Star Wars Battlefront 2 pojawi się przeszło 50 nowych strojów i wyglądów, za pomocą których spersonalizujemy swoje postaci.

Star Wars Battlefront 2 - zwiastun kampanii fabularnej

 

Źródło: https://www.ea.com/pl-pl/games/starwars/battlefront/battlefront-2/news/night-on-endor-update

Tagi: Digital Illusions CE Electronic Arts pc playstation 4 star wars battlefront 2