Jakub Barwiak Jakub Barwiak 12.04.2018 19:48
Jumanji bije kolejne rekordy
647V

Jumanji bije kolejne rekordy

Jumanji nie zwalnia tema. Widowisko Sony pobiło właśnie kolejny rekord, tym razem na rynku amerykańskim.

Sony Pictures pochwaliło się kolejnym rekordowym wynikiem Jumanji: Przygoda w dżungli. Widowisko stało się właśnie najbardziej dochodowym filmem w historii studia na rynku amerykańskim. Nowe Jumanji może poszczycić się przychodem  w USA na poziomie ponad 403 milionów dolarów , dzięki temu pobiło ono wynik Spider-Mana z 2002 roku.

Pierwszy zwiastun Dark Times

Film w reżyserii Jake’a Kasdana jest nie tylko najbardziej dochodowym filmem Sony w USA, ale również najbardziej dochodową produkcją tego studia na świecie, wszystko dzięki wynikowi na poziomie 950 milionów dolarów.

Tom Rothman – szef Sony Pictures tak wypowiedział się o tym sukcesie.

Biorąc pod uwagę długą historię Columbia Pictures, jest to wspaniały sukces. Wielkie uznanie dla Jake’a Kasdana, wszystkich producentów, wspaniałych aktorów i wszystkich w studio, którzy ciężko pracowali nad tym filmem. Daje nam to wielki cel w jaki będzie mierzyć z kolejną częścią.

Sequel nowego Jumanji jest już w produkcji. Za scenariusz odpowiadają Scott Rosenberg i Jeff Pinker. Sony celuje w premierę w 2019 roku, rozważając przy tym bezpośrednie starcie z dziewiątym epizodem Gwiezdnych Wojen.

Źródło: http://www.comingsoon.net/movies/news/936993-jumanji-sequel-now-sonys-highest-grossing-domestic-release-ever

Tagi: jumanji Jumanji: Przygoda w dżungli Sony Pictures Entertainment