Kacper Mądry Kacper Mądry 12.04.2018 16:25
World of Warcraft i Heroes of the Storm nigdy nie trafią na konsole
554V

World of Warcraft i Heroes of the Storm nigdy nie trafią na konsole

World of Warcraft i Heroes of the Storm są hitami, które zebrały wokół siebie ogromne rzesze fanów na PC. Nie ma jednak szans, aby kiedykolwiek trafiły one na konsole.

Jeśli mieliście nadzieję na pojawienie się takich gier jak World of Warcraft i Heroes of the Storm na PlayStation 4 czy Nintendo Switch to mamy złą wiadomość. Wywiad z deweloperami Blizzarda przekreśla jakąkolwiek nadzieję.

Warcraft III po 16 latach otrzymało ogromną aktualizację

Redakcja portalu Dualshockerszapytała producentów World of Warcraft i Heroes of the Storm czy w związku z coraz częstszym pojawianiem się MMORPG i gier MOBA na konsolach, również i oni zdecydują się na taki ruch? Przepytywane osoby zgodnie odpowiedziały, że nie ma szans na takowe porty, ponieważ ich gry od początku były planowanie na komputery, co sprawia, że same ich podstawowe założenia są już niemożliwe do zmodyfikowania.

Skupiamy się na PC, taki był zamysł od samego początku. W przypadku powstania wersji na konsole, musielibyśmy wprowadzić ogromną liczbę zmian. W tej chwili nie mamy żadnych planów.

World of Warcraft i Heroes of the Storm nigdy nie pojawią się zatem na innych platformach, niż PC. Pamiętajmy jednak, że krążą plotki o pracach nad Diablo III, które miałoby trafić na Nintendo Switch.

Źródło: https://www.dualshockers.com/world-warcraft-heroes-storm-consoles-nope/

Tagi: Heroes of the Storm nintendo Switch pc playstation 4 World of Warcraft