Anna Jurak Anna Jurak 12.04.2018 13:52
Warcraft III po 16 latach otrzymało ogromną aktualizację
2175V

Warcraft III po 16 latach otrzymało ogromną aktualizację

Na Warcraft IV przyjdzie nam jeszcze poczekać. Blizzard tak łatwo nie porzuci Warcrafta III, na co wskazuje najnowsza aktualizacja.

Fani uniwersum Warcrafta od lat wyczekują 4 części serii. Na ten dzień musimy jednak wciąż cierpliwie czekać, a póki co pozostaje sprawdzić, co nowego do Warcrafta III przyniosła aktualizacja 1.29.0. Gracze mogą to sprawdzić na PTR (publicznym serwerze testowym gry) .

Znamy zawartość kolekcjonerki World of Warcraft: Battle for Azeroth

Zmiany o których warto wspomnieć to wsparcie dla monitorów panoramicznych, na których widoczny będzie większy fragment mapy oraz odświeżenie interfejsu. 

Tryb sieciowy także uległ zmianie. Maksymalna ilość graczy, którzy mogą brać udział w potyczce multiplayer została zwiększona z 12 do aż 24. W związku z tym edytor map również został zaktualizowany. Teraz tworzone mapy mogą być większe tak by pomieściły wcześniej wspomniane 24 osoby.

Aktualizacja poprawiła szereg błędów oraz przyniosła ze sobą balans bohaterów. Dokładny spis zmian znajdziecie tutaj - Aktualizacja 1.29.0. W tym momencie lista zmian widnieje w języku angielskim, ale w przyszłości ma zostać zmieniona na język polski. 

 

Źródło: eu.battle.net

Tagi: Blizzard Warcraft III