Paweł Musiolik Paweł Musiolik 12.04.2018 08:36
Były szef Sony o PlayStation 5
1685V

Były szef Sony o PlayStation 5

Wygląda na to, że PlayStation 5 będzie gorącym tematem przez kilka najbliższych dni. Andrew House, były szef SIE, który pracował w Sony 28 lat podzielił się swoimi przemyśleniami na temat PS5.

Andrew House prowadził wykład na GamesBeat Summit w trakcie którego zgromadzeni na sali mogli pytać o różne rzeczy. Oczywiście, że zapytano także o PS5 licząc, że były szef SIE uchyli rąbka tajemnicy i dowiemy się jakichkolwiek konkretów.

PlayStation 5 w 2020 roku - donoszą źródła

Oczywiście House wypowiadał się niczym prawdziwy dyplomata, nie mówiąc zbyt dużo. House przyznał, że nie znajduje się w pozycji z której mógłby się wypowiadać na temat dalszych planów Sony. Nie będzie jednak zdziwiony jeśli PS5 znajduje się aktualnie w zaawansowanym procesie kształtowania wśród inżynierów Sony.

House dodał też, że nie wierzy w śmierć fizycznych nośników. Według niego, te będą z nami jeszcze przez bardzo długi czas, co ucieszy wielu. Poruszono też temat długości poszczególnych generacji konsol. Według Andrew House'a - te mogą się wydłużać.

Jestem optymistycznie zapatrzony na wydłużające się generacje konsol. Są one nieobecne w wystarczający sposób na wielu rynkach wschodzących. Jest mnóstwo potencjału rozwoju. Popatrzmy na Chiny, które są w większości niezagospodarowane, a są ogromnym krajem.

Cały wykład zobaczyć możecie na nagraniu poniżej.

Tagi: playstation 5 wideo