Paweł Musiolik Paweł Musiolik 10.04.2018 21:02
Remake pierwszej Disgaea'i na PS4 i Switchu
282V

Remake pierwszej Disgaea'i na PS4 i Switchu

Remake Disgaea: Hour of Darkness został zapowiedziany w styczniu. Nippon Ichi Software nie podawało wtedy platform, ale większość przewidywała, że będzie to PS4 i Switch.

I tak właśnie się stanie. Disgaea Refine - bo taki tytuł nosić będzie remake - pojawi się na PlayStation 4 i Nintendo Switch. Na początku - wyłącznie w Japonii. Ale po kilku miesiącach gra powinna pojawić się także w angielskiej wersji. USA i Europa to duże rynki dla tej serii, więc NIS America gry nie odpuści.

Disgaea 5 Complete niebawem na PC!

Czego możemy spodziewać się po Disgaea Refine? Dengeki PlayStation donosi, że dostaniemy odnowioną do standardów HD grafikę, a także usprawnienia w systemie gry z uwagi, że oryginał wyszedł na PlayStation 2 kilkanaście lat temu i aktualnie jest mechanicznie wyjątkowo drewnianą grą. Miejmy więc nadzieję, że w Disgaea Refine pojawi się sporo ulepszeń z piątej odsłony serii.

Niestety, nie mamy aktualnie żadnych materiałów z gry. Zero zrzutów, skanów magazynu czy zwiastuna. NA ot musimy poczekać. A premierę w Japonii ustalono na 26 lipca tego roku.

Źródło: http://ryokutya2089.com/archives/9361#more-9361

Tagi: Disgaea Refine Nintendo Switch nippon ichi software playstation 4