Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 10.04.2018 17:43
Kolejne testy Battlefield 1 Potyczki dostępne dla wszystkich
656V

Kolejne testy Battlefield 1 Potyczki dostępne dla wszystkich

E-sport to prężnie rozwijająca się dziedzina rozrywki i coraz większa liczba tytułów multiplayer próbuje zaistnieć na tym rynku. Czas przetestować nowy tryb w Battlefield 1.

"Potyczki" to specjalny tryb w Battlefield 1 oferujący graczom rywalizację na poziomie e-sportowym. Dwie pięcioosobowe drużyny walczą o przejęcie terenu. Teraz ten rodzaj zabawy będzie dostępny na wszystkich platformach.

Wiosenna aktualizacja Battlefield 1 dostępna

E-sportowy tryb powraca i jest już dostępny. W Potyczki zagra każdy, kto posiada PC, PlayStation 4 (region EU i NA) lub Xbox One. Wystarczy, że macie na dysku zainstalowanego klienta testowego - Battlefield 1 Community Test Environment - umożliwiającego testowanie zawartości, która w przyszłości zadebiutuje w grze. Jeżeli jednak nie posiadacie CTE, a chcecie zagrać w "Potyczki" to musicie:

  1. Odpalić grę Battlefield 1
  2. Wejść w opcję "Wiecej" znajdującą się w menu
  3. Wybrać "Battlefield 1 Incursions"
  4. Postępować zgodnie z wyświetlaną instrukcją
  5. Pobrać i zainstalować osobnego klienta gry "Battlefield 1 Incursions" poprzez Origin / PlayStation Store / Sklep Xbox.
  6. Uruchomić "Battlefield 1 Incursions".

Deweloperzy przez ostatnich kilka miesięcy wprowadzali zmiany w tym trybie, kierując się uwagami graczy, i tak oto jedną z nowości będzie tryb treningowy. Możemy w nim rozegrać jedną połowę meczu i zmieniać klasy podczas ekranu odrodzenia. Nadal jednak podobnie jak w normalnej rozgrywce będzie można wybrać tylko jedną klasę w meczu. Ta zmiana ma pozwolić nowym graczom zdecydować, co jest potrzebne.

Kolejna zmiana dotyczy graczy, którzy opuszczali mecze rankingowe przedwcześnie. Tych, którzy tak zrobią, czekają następujące kary:

  • Opuszczenie meczu uniemożliwi ci nawiązywanie połączenia przez 5 minut po zakończeniu meczu, który opuściłeś.
  • Porzucenie dwóch meczów uniemożliwi ci nawiązywanie połączenia przez 1 godzinę po zakończeniu tych, które opuściłeś.
  • Porzucenie trzech meczów uniemożliwi ci dołączenie do następnej rozgrywki przez 24 godziny.

Przebudowany został także system postępów i od teraz większe znaczenie będą miały czynności drużynowe. Przykładowo grając medykiem otrzymamy więcej doświadczenia za reanimowanie i uzdrawianie towarzyszy.

Oprócz tego wprowadzono szereg pomniejszych zmian balansujących rozgrywkę.  Pełną listę i ankietę dotyczącą wrażeń z rozgrywki znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/139987/battlefield-1-incursions/p1?new=1

Tagi: battlefield 1 Digital Illusions CE Electronic Arts pc playstation 4 testy