Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 10.04.2018 15:12
Znamy datę BlizzConu 2018
296V

Znamy datę BlizzConu 2018

Fani takich produkcji jak Starcraft II: Wings of Liberty czy Heroes of the Storm także mają swoje miejsce na Ziemi. Zapowiedziano dwunastą edycję BlizzConu.

Coroczna impreza poświęcona produkcjom Blizzarda powraca i ponownie odbędzie się on w Anaheim. Już wkrótce startuje sprzedaż biletów.

Blizzard ujawnia skiny z operacji Odwet

Dwunasta edycja BlizzConu odbędzie się 2-3 listopada 2018 roku w Anaheim Convention Center, jednak całe przedsięwzięcie rozpocznie się już 25-29 października, kiedy to zostaną rozegrane pierwsze mecze turniejów StarCraft II World Championship Series Global Finals, Heroes of the Storm Global Championship Finals, a także World of Warcraft Arena World Championship Finals. Finały tych rozgrywek jak i Overwatch World Cup odbędą się podczas oficjalnej imprezy Blizzcon 2018. 

Dodatkową atrakcją będzie także kolacja charytatywna na rzecz szpitala dziecięcego w Orange County, podczas której będzie można porozmawiać m.in. z twórcami gier. Cena wejścia na kolację to 750 dolarów, a uzbieraną kwotę Blizzard w pełni przekaże szpitalowi CHOC. Bilety będą do nabycia od 17 maja od godziny 4:00 rano czasu polskiego. 

Sprzedaż wejść na BlizzCon 2018 odbędzie się w dwóch terminach: 10 maja o godzinie 4:00 rano czasu polskiego i 12 maja o godzinie 19:00 czasu polskiego. Bilety będą kosztować 199 dolarów i będą do nabycia za pośrednictwem strony Universe. Zainteresowani mogą z wyprzedzeniem zarezerwować hotel i skorzystać ze specjalnych zniżek przygotowanych dla uczestników BlizzCon 2018.

Dla tych, którzy nie będą obecni na imprezie, Blizzard przygotuje wirtualne bilety uprawniające do śledzenia specjalnej transmisji, podczas której gracze będą mogli zdobyć przedmioty do wykorzystania w grach Blizzarda.

Źródło: informacja prasowa

Tagi: Blizzard Blizzard Entertainment blizzcon zapowiedz