Łukasz Ruszkowski Łukasz Ruszkowski 09.04.2018 17:47
I ty możesz zmodować Skyrim VR - zobacz jak
659V

I ty możesz zmodować Skyrim VR - zobacz jak

Skyrim zawdzięcza swoją długowieczność nie tylko firmie Bethesda, ale przede wszystkim oddanej scenie modderskiej. Nie musieliśmy długo czekać, zanim pojawiły się mody do wersji VR. 

The Elder Scrolls V: Skyrim VR korzysta z modów przeznaczonych dla Special Edition, co rodzi komplikacje. Na szczęście w prosty sposób można oszukać menadżer modów i samą grę, aby zmusić je do współpracy. Nie da się ukryć, że wymaga to trochę pracy z naszej strony, ale od czego mamy YouTube i poradniki? Dzięki Tyrielowi Woodowi możecie zobaczyć krok po kroku całą operację przygotowywania Skyrima VR do współpracy z Nexus Mod Managerem

Recenzja: The Elder Scrolls V: Skyrim VR (PS4)

Jeśli nie chcecie bawić się w zmienianie plików gry, możecie zainteresować się menadżerem modów Vortex. Jest on następcą Nexus Mod Managera i pozwala on z łatwością instalować mody do wersji VR, jednak niektórzy użytkownicy wolą starszą wersję narzędzia. Wybór należy do Was, ale pamiętajcie, że siekanie smoków i innych maszkar będzie jeszcze lepsze po zainstalowaniu kilku fanowskich modyfikacji.

Skyrim VR - poradnik instalowania modów

Warto wspomnieć, że pokazana wyżej operacja zadziała tylko na PC. Użytkownicy PlayStation 4 będą musieli niestety obejść się smakiem, bowiem ich urządzenie nie wspiera modów z zewnętrznych źródeł. 

Źródło: https://www.reddit.com/r/skyrimvr/comments/89705e/how_to_install_mods_in_skyrim_vr_easy_guide_nexus/?st=jfkfhs6p&sh=06c67cd0

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios news pc The Elder Scrolls V: Skyrim VR wideo