Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 09.04.2018 23:08
Frostpunk od 11 bit Studios trafi na konsole
539V

Frostpunk od 11 bit Studios trafi na konsole

Jeżeli jesteście zainteresowani produkcjami od 11 bit Studios, to najnowsze dzieło Frostpunk także powinno zwrócić Waszą uwagę.

Pod koniec kwietnia ukaże się najnowsza gra studia 11 bit Studios znanego przede wszystkim za sprawą This War of Mine, które wyszło m.in. na PlayStation 4.

Recenzja: This War of Mine: The Little Ones (PS4)

Frostpunk jest kolejną strategią czasu rzeczywistego z elementami survivalu, jednak tym razem została osadzona w alternatywnej wersji XIX wieku, w której zapanowała epoka lodowcowa. Naszym zadaniem jest zarządzać miastem i zasobami tak, aby utrzymać mieszkańców przy życiu.

Podczas tegorocznych targów gier indie PAX East 2018 jeden z twórców - Karol Zajączkowski - wyjawił, że studio pracuje obecnie nad konwersjami na konsole PlayStation 4 i Xbox One, których premiera ma odbyć się pod koniec bieżącego roku. Powodem tak odległego terminu jest chęć upewnienia się, że sterowanie będzie idealnie dopasowane do kontrolerów. 11 bit Studios rozważa także opcję stworzenia portu na Nintendo Switch, jednak obecnym priorytetem studia jest wersja na konsole Sony i Microsoftu.

Premiera gry Frostpunk odbędzie się 24 kwietnia 2018 roku na komputerach osobistych na platformach Steam oraz GOG.

Frostpunk - zwiastun

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/frostpunk-console-release-11-bit-studios/

Tagi: 11bit studios pc playstation 4 steam wideo xbox one