Anna Jurak Anna Jurak 09.04.2018 15:12
Shelter Generations wkrótce na konsoli Nintendo Switch
154V

Shelter Generations wkrótce na konsoli Nintendo Switch

Shelter Generations zawita na Nintendo Switcha. Czym jest? Co zaoferuje?

Coraz więcej tytułów wędruje na konsolę Nintendo Switch. Tym razem będzie nam dane zagrać w Shelter Generations. Stanie się to już 12 kwietnia. 

Don't Starve na Switcha już w przyszłym tygodniu

Shelter Generations to składanka dwóch gier niezależnego studia Might and Delight. Mowa tu o Shelter 2 oraz Paws: A Shelter 2 Game. W obu produkcjach przyjdzie nam sterować rysiem, jednak jak sama nazwa wskazuje będą to zwierzęta z różnych generacji. W pierwszym przypadku będzie to dorosły osobnik, a w drugim kocię. 

Shelter Generations - Gameplay Trailer [Nintendo Switch]


Shelter 2 zostało wydane 9 marca 2015 roku. W tej grze wcielamy się w ciężarną samicę rysia. Mamy do wykonania ważne zadanie - zadbać o swoje potomstwo, zapewnić małym rysiom wszystko to czego potrzebują by przetrwać. Musimy przygotować legowisko, zapasy jedzenia oraz bronić maluchy przed niebezpieczeństwami. 

Paws: A Shelter 2 Game jesteśmy natomiast małym rysiem, który wraz ze swoim przyjacielem niedźwiadkiem musi przemierzać świat, pokonując po drodze przeszkody oraz rozwiązując zagadki. Sterujemy także niedźwiadkiem, który będzie nam pomagał podczas gry. 

Źródło: YouTube (CIRCLE Ent.)

Tagi: