Anna Jurak Anna Jurak 07.04.2018 15:46
Gracze Fortnite'a zachwyceni Krukiem - nowy najlepszy skin w grze?
3592V

Gracze Fortnite'a zachwyceni Krukiem - nowy najlepszy skin w grze?

Fortnite znane jest ze sporej ilości skinów, jednak takiej skórki jak Kruk jeszcze nie było. Wiele osób wyczekiwało na ten moment i stało się to 5 kwietnia.

Epic Games zasypuje nas nowościami z dnia na dzień. Jeszcze niedawno było głośno o pojawieniu się automatów z uzbrojeniem, a teraz społeczność Fortnite ma powody do ekscytacji ze względu na najnowszą legendarną skórkę.

Fortnite wprowadza automaty do sprzedaży uzbrojenia

Aktualizacja skórek wprowadza powiew świeżości do tytułu. Stało się tak również 5 kwietnia. Gracze trybu Battle Royale otrzymali wreszcie możliwość przebrania się za Kruka. Skin ten jest dostępny na PlayStation 4, Xboksie One, PC oraz wersji mobilnej. Strój Kruka kosztuje 2,000 V-Dolców. Do kompletu stworzono także lotnię, za którą trzeba zapłacić 800 V-Dolców. By przyjrzeć się dokładnie skórkom zajrzycie do galerii.

Skin ten tak bardzo przypadł do gustu graczom, że Epic Games miało chwilowe problemy z realizacją płatności. Wielu graczy przyznało, że to właśnie z powodu skinu Kruka po raz pierwszy wydali pieniądze grając w tryb Battle Royale w Fortnite, który jest przecież darmowy:

"Właśnie wydałem $28 (ok. 96zł)  na skórkę i lotnię. Gdzie popełniłem błąd w życiu?"

"Gdy dokonałem zakupu płakałem w sobie, ale byłem podekscytowany bo wygląda cholernie dobrze."

Niektórzy gracze doszukują się podobieństwa w wyglądzie tej legendarnej skórki do Revenanta z Paragon - a Wy co o tym sądzicie?

 

Źródło: Twitter (@Fortnite), Reddit (FortniteBR)

Tagi: Epic Games Fortnite Gearbox Publishing mobile pc playstation 4