Kacper Mądry Kacper Mądry 07.04.2018 10:51
Call of Duty: WW2 z sporymi zmianami w systemie dywizji
762V

Call of Duty: WW2 z sporymi zmianami w systemie dywizji

Call of Duty: WW2 dostanie aktualizację, która mocno zmienia system dywizji. Sprawdźcie czy nowości zachęcą Was do powrotu do gry.

Call of Duty: WW2 wprowadzając system dywizji nie sądziło, że spotka się z tak sporą krytyką graczy. Okazuje się jednak, ze deweloper słucha społeczności i wkrótce ich sugestie zostaną zaimplementowane w grze.

Call of Duty: WWII - prezentacja mapy Egipt

Dotychczas decydując się, na którąś z dywizji otrzymywaliśmy umiejętność, która na stałe była przypisana do postaci. Od teraz taką umiejętność będzie można "odpiąć" i zastąpić ją innym interesującym nas dodatkiem. Z gry wyleciały także ulepszenia nazwane w angielskiej wersji jako "Basic Trainings Primed" oraz "Bang". Powoduje to, że teraz możemy nosić przy sobie dwie główne bronie, a wyrzutnię zawsze używać jako dodatkową broń.

Call of Duty: WW2 - zmiany w dywizjach

Call of Duty: WW2 wprowadziło również zmianę jeśli chodzi o sprint. Dotychczas gracze mogli biec tylko przez ograniczony czas. Od teraz sprint będzie trwał bez przerwy, jednak z czasem będzie wolniejszy. Aktualizacja pojawi się we wtorek, wraz z premierą nowego dodatku do gry.

Źródło: https://www.dualshockers.com/wwii-new-divisions-update/

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 playstation 4 Sledgehammer Games