Kacper Mądry Kacper Mądry 06.04.2018 19:20
Killing Floor: Incursion zmierza na PlayStation VR
414V

Killing Floor: Incursion zmierza na PlayStation VR

Killing Floor: Incursion trafi na PlayStation VR. Czego możemy spodziewać się po nowej grze?

Killing Floor: Incursion wkrótce trafi na PlayStation 4. Użytkownicy PlayStation VR dostaną dużą grę nastawioną na liniową rozgrywkę.

WipEout Omega Collection. Nadchodzi demo VR i zwykłe

W przeciwieństwie do poprzednich części Killing Floor, nadchodząca odsłona ma nie skupiać się na rozgrywce sieciowej. Zamiast tego mamy dostać pełnoprawną fabułę, dziejącą się w uniwersum znanym fanom marki.

Killing floor Incursion playstation vr

Twórcy przedstawili zarys fabularny gry. W Killing Floor: Incursion jesteśmy żołnierzem sił bezpieczeństwa Horzine, który to zostaje ranny podczas jednego starć przeciwko zedom. Aby przeżyć zostajemy podłączeni do symulacji neurologicznej, która pomaga utrzymać mózg w stabilnym stanie, podczas gry medycy starają się uratować nasze życie. Wirtualna rzeczywistość, do której trafiamy okazuje się być równie niebezpieczna co rzeczywistość.

Killing floor incursion playstation vr

Killing Floor: Incursion zadebiutuje na PlayStation VR w dniu 1 maja. Aktualnie produkcja dostępna jest na komputerach PC, jednak edycja na konsolę Sony otrzyma bonusowy poziom.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2018/04/06/sci-fi-horror-shooter-killing-floor-incursion-gets-a-ps-vr-release-date/#sf186388600

Tagi: Killing Floor: Incursion playstation 4 tripwire interactive