Kacper Mądry Kacper Mądry 06.04.2018 16:51
Chore i makabryczne Guts and Glory zmierza na konsole
414V

Chore i makabryczne Guts and Glory zmierza na konsole

Guts and Glory jest tytułem opartym o popularną grę przeglądarkową Happy Wheels. Co nas czeka w tej brutalnej produkcji?

Guts and Glory to tytuł, który czerpie garściami z Happy Wheels. Przeglądarkowa gra znana jest ze swojego wyśrubowanego poziomu trudności oraz sporej dozy brutalności.

Deadpool zmienia strój, by "je*ać raka"

Trójwymiarowa wersja gry nazwana Guts and Glory, wkrótce doczeka się oficjalnego wydania na PC oraz PlayStation 4 w trakcie lata 2018. Autorzy nie wykluczają również premiery na Nintendo Switch. Jeśli chcecie już teraz sprawdzić jak prezentuje się gra możecie skorzystać z program wczesnego dostępu, który trwa na Steamie.

Na czym polega Guts and Glory? Produkcja zawiera zestaw plansz, na których musimy dostać się z miejsca A do B. Możemy wcielić się w ojca jadącego z synem na rowerze, rolnika na kosiarce czy też w rodzinę jadącą autem. Postaci jest sporo i każdy powinien znaleźć kogoś kto najbardziej mu odpowiada. Dotarcie do mety usiane jest różnymi pułapkami w postaci ostrych kolców, spadających głazów, min i innych śmiertelnie niebezpiecznych przeszkód. To wszystko w połączeniu z skomplikowanym systemem... rozczłonkowania ludzkiego ciała, sprawia, że otrzymujemy tytuł niezwykle brutalne, a jednocześnie zabawny.

Fani humoru, w którym na ekranie dzieją się niestworzone rzeczy, a postaci znajdują się w absurdalnych sytuacjach powinni być zadowoleni. Guts and Glory w wersji Early Acces zawiera wbudowany edytor poziomów oraz umożliwia pobierania przygotowanych przez graczy plansz co sprawia, że gra już teraz może pochwalić się bogatą bazą dodatkowych plansz. Nie wiadomo aktualnie czy takowa opcja pojawi się na PlayStation 4 i ewentualnie na Nintendo Switch.

Guts and Glory - zwiastun wczesnej wersji gry

 

Źródło: http://www.indiedb.com/games/guts-and-glory/news/guts-and-glory-is-coming-to-consoles

Tagi: Guts and Glory HakJak Productions pc playstation 4