Daniel Stroński Daniel Stroński 06.04.2018 16:36
Detroit: Become Human. Zakulisowe materiały i wywiady z aktorami
386V

Detroit: Become Human. Zakulisowe materiały i wywiady z aktorami

Detroit: Become Human to kolejna "filmowa" gra Davida Cage'a, a takie wymagają złożonych sesji motion capture z prawdziwymi aktorami. Nowy materiał promocyjny pozwala podejrzeć pracę aktorów.

Detroit: Become Human od studia Quantic Dream (Heavy Rain, Beyond: Dwie dusze) niebawem pokaże graczom ciekawą wizję przyszłości, w której ludzkość korzysta z pomocy androidów. Ich zaawansowana sztuczna inteligencja pozwala opiekować się starszymi osobami oraz dziećmi, ale też pomagać policji w przeprowadzaniu śledztw. Produkcja odda nam trzy androidy z różnych środowisk, które zaczęły dostrzegać w swojej pracy niewolnictwo i chcieliby być traktowani jak ludzie.

Japońska okładka Detroit: Become Human jest lepsza od zachodniej

Detroit: Become Human stawia na "filmowe" doświadczenie i właśnie dlatego twórcy korzystają z zaawansowanej techniki motion capture - by uchwycić naturalne ruchy ciała i mimikę bohaterów. Nowy filmik przedstawia aktorów opowiadających o pracy przy grze i pozwala podejrzeć, jak wyglądają sesje w specjalnych strojach. Pamiętajcie, że w playerze poniżej można włączyć polskie napisy. Premiera gry w przyszłym miesiącu, 25 maja.

Detroit: Become Human - wywiad z aktorami

 

Tagi: Detroit: Become Human Quantic Dream Sony Interactive Entertainment