Daniel Stroński Daniel Stroński 06.04.2018 14:22
Spyro Reignited Trilogy pojawiło się w eShopie, będzie wersja na Switcha?
505V

Spyro Reignited Trilogy pojawiło się w eShopie, będzie wersja na Switcha?

Spyro Reignited Trilogy dostało wczoraj pierwszy zwiastun, lecz na razie gra została zapowiedziana wyłącznie na PS4 i XOne. Możliwe, że okres wyłączności upłynie szybciej niż w przypadku Crasha.

Spyro Reignited Trilogy we wrześniu tego roku przedstawi na nowo trzy pierwszy gry z fioletowym smokiem, które starsi gracze mogą pamiętać jeszcze z pierwszego PlayStation. Paczka klasyków powstała dzięki ogromnej popularności, jaką cieszyły się remake'i Crasha z ubiegłego roku. Okazało się, że rynek potrzebuje dawnych platformerów, które potrafią bawić nawet po 20 latach.

Jest pierwszy zwiastun Spyro Reignited Trilogy. Znamy cenę!

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zostało swego czasu zapowiedziane wyłącznie na PlayStation 4, by ostatecznie za parę miesięcy (w lipcu, po roku od swojej premiery na sprzęcie Sony) pojawić się też na XOne, Switchu i PCSpyro Reignited Trilogy na razie oficjalnie wychodzi wyłącznie na PS4 i XOne, do czego pewnie dojdą później pecety i Switch. Kiedy? Możliwe, że szybciej, niż myślimy.

W brytyjskim eShopie, cyfrowym sklepiku Nintendo, pojawiła się możliwość złożenia przedpremierowego zamówienia na Spyro Reignited Trilogy. Oferta ta szybko stała się nieaktywna, ale w Sieci nic nie ginie i jeden z użytkowników Twittera zdążył uchwycić ją na telefonie:

Do wrześniowej premiery jeszcze prawie pół roku, a Nintendo już przygotowuje preorder niezapowiedzianej jeszcze na Switcha gry? Cóż, możliwe, że switchowa wersja zostanie wzbogacona o coś wyjątkowego i tym Ninty pochwali się nieco później, przy jakiejś większej okazji. Przyczyn braku oficjalnej zapowiedzi nie znamy, ale możemy być raczej spokojni, że kiedyś posterujemy smokiem Spyro za pomocą Joy-Conów.

Spyro Reignited Trilogy - pierwszy zwiastun

 

Źródło: Twitter (@JoeG_LTE)

Tagi: Activision Nintendo Switch Spyro Reignited Trilogy Toys for Bob wideo